• sondajrehberi@gmail.com - mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,133 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Akbulut
  • ADRES: Öz Ankara San.sit. 1419 .cadde İvedik Org.san. Bölg. No:1 Yenimahalle / Ankara
  • TELEFON: 0312 911 17 05
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Rpm Sondaj Ekipmanları Ltd. Şti., Güçlü ve tecrübeli kadrosuyla, ekipman ihtiyacını sınır tanımadan karşılama, müşteri odaklı değil çözüm odaklı çalışma prensibiyle kuruldu. Güçlü ve tecrübeli kadromuzla, vidye kron, her çeşit kaliteli elmaskron, emprenye matkap,portkron, komple karotiyer, wireline sistem, segman, segman yuvası üretiminin yanı sıra istediğiniz çap ve ebatlarda sondaj matkabı, sondaj borusu, sondaj köpüğü (drilling foam) teminimiz de bulunmaktadır.

SONDAJ sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ile , sektörde ileri gelen isimlerin arasına girmiş,çalışmalarından sıkça söz ettiren köklü firmamız RPM SONDAJ saha çalışmalarında uzman ekibi ile, ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları , en kaliteli ve en hızlı bir biçimde karşılama amacıyla kuruldu.

En Üstün Teknoloji ile senkronize çalışan ; Güçlü, dinamik, tecrübeli kadrosuyla en kaliteli hizmeti mesafe gözetmeksizin en hızlı ve kesintisiz bir biçimde karşılama prensibiyle , çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Ekipman ihtiyacını sınır tanımadan karşılama , müşteri odaklı değil çözüm odaklı çalışma vizyonuyla kurulan ailemiz RPM SONDAJ sektöründe uzman, tecrübeli kadrosuyla istediğiniz çap ve ebatlarda sondaj ekipmanlarını sizlere sağlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.