• sondajrehberi@gmail.com - mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin ilk ve tek sondajcılar rehberi olan https://www.sondajrehberi.com/ da sondaj sektörüne hizmet eden her gün artmakla beraber 2500’e yakın kayıtlı firma mevcuttur. Bu firmalardan maden sondajı, su sondajı, zemin etüt, jeotermal sondaj, petrol sondajı, yatay sondaj, fore kazık, dalgıç pompa, pompa, kompresör ve sondaj sektörüne hizmet eden daha birçok firma mevcuttur.

Bizi farklı yapan Türkiye de ki sadece sondaj sektörü üzerine tek rehber olmasıdır. Bu sebeptendir ki günlük ortalama dünya ve ülke genelinde 8-10 bin kişi gerçek ziyaretçisi google analistic kayıtlarıyla açık ve sabittir.

Bunun haricinde sosyal medya da ki binlerce takipçisi ile sosyal medya da ki gücü ortadadır. Facebook, twitter ve instagramı aktif bir şekilde kullanıp kendini ve kayıtlı firmalarını tüm dünyaya tanıtıp ve reklamını yapmaktadır.

Bu işi 4 kişilik bir ekip ile sürekli güncel bir şekilde, aldığımız parayı sonuna kadar hak ederek ve bunun karşılığını alana kadar ve müşteri memnuniyetini sağlayana kadar emek sarf ediyoruz.

Sonuç olarak sektörün nabzının burada atmasını sağlıyoruz. Tüm sondajcıları bir araya getirmek için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz.

Sondajrehberi.com Türkiye’deki tüm sondaj ile ilgili firmaları bünyesinde topluyor. Burada su sondajı yapan firmalar, zemin etüdü yapan, sondaj malzemesi satan firmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizde firmanızı ekleyerek bu platformda bulunun. Müşterileriniz size hızlı ulaşabilsin, sizde gelirinizi arttırın. Müşterileriniz daha kolay ulaşabilmeleri için rehberimizin ana sayfasında bulunan vitrin özelliğini, gold üyeliği ve reklam konumlarını uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Böylelikle ana sayfada direk sizin firma bilgileriniz gözükür. Saygılarımızla. Sondaj Rehberi, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici ve eğitici yayınlar yapar. Sitemiz, aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder. Biz okuyucularımıza görüşlerini kamuoyu ile paylaşma fırsatı sunar, farklı görüşleri ve konu ile ilgili tüm bakış açılarını yansıtır. Bilginin evrenselliğine inanır ve toplumun gelişmesi için eğitici yayınlar yapar. İddia ve ithamlara karşı, taraflara cevap hakkını en hızlı ve doğru biçimde kullanma fırsatı sunar. Haberin araştırılmasından sunumuna kadar her aşamasında önyargılardan arınmış, saplantısız bir yaklaşım sergiler. Olayları tüm yönleriyle irdeleyip, kamuoyu algısının doğru şekilde oluşmasını sağlar. İnternet haberciliğinin özündeki sürekli değişim ve gelişim sürecini destekler ve öncülük eder. Kendine duyulan güvenin sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır.

Birlikte daha güçlüyüz… Bizimle büyüyenler: akkuzulu.com – aksiyongazetesi.com – aksiyonreklam.com – akyurthaber.com – akyurtgazetesi.com – akyurtrehberi.com – cubuk.com.tr – cubuk.biz – cubuk.org – cubuktursu.com – cubuktursusu.com – cubuktursusu.com.tr – cubuktursulari.com – cubuktursulari.com.tr – yesilcubuk.com – cubukajans.com – cubukemlak.com – cubukemlak.com.tr – cubukoto.com – guncelankara.com – ankarafirmalar.com.tr – ankarafirmalar.xyz – pursaklar.net – pursaklarrehber.com – pursaklarrehberi.com – sondajcilar.com – sondajcilar.com.tr – sondajrehberi.com – sondajrehberi.com.tr – sondajfirmalari.com.tr – makinefirmalari.com.tr – fabrikarehberi.com – fabrikarehberi.com.tr

KURUMSAL: aoso.org.tr – cansusondaj.com.tr – cansusondaj.com – cubuktursukoy.com – cavtursan.com – cavtursan.com.tr – cubukhafriyat.com – dogalcubuktursusu.com – fatihhan.com.tr – kirsaldakadinlar.com – toprakmuhendislik.com.tr – hanefioglu.com – hanefioglu.com.tr – cihantursu.com – cihantursu.com.tr – redaktor.com.tr – baskentgoz.com.tr – sapcioglu.com.tr – adanasondaj.com.tr – canakkalesondaj.com.tr – barkom.com.tr – coreloop.com.tr