• sondajrehberi@gmail.com - mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

Methas Sondaj Dalgıç Pompa

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
180 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Karaburun Mah. 522. Sk. No:9 Ortaca - Muğla
  • TELEFON: 0542 265 28 46
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ MUĞLA

FİRMA HAKKINDA

Muğla ve ilçelerinde yılların tecrübesi ve geniş araç filosu ile Met-Has Sondaj Dalgıç Pompa Ortaca adresimizde hizmetinizde…

Firmamız faaliyetlerine 1987 yılında D. Mehmet BARUT tarafından Ortaca Sanayi Sitesinde sondaj kuyusu işiyle başlamıştır. 1989 yılında milli pompa imalatı ile imalat sektörüne ilk adımını atmıştır. 1993 yılında dalgıç pompa imalatına girerek bölgede önemli bir pazar payına sahip olan firmamız 2000 yılında CNC torna ve CNC dik işlem makineleri ile seri üretime geçmiştir. 2003 yılında ise ISO 9001:2008 – TSE – ISO 14001:2004 – İmalata Yeterlilik Belgesi – Hizmet Yeri Yeterlilik – Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik belgelerini alarak kalitemizi onaylatmış bulunmaktayız.
Firmamız faaliyetlerine sondaj kuyu açımı, dalgıç pompa imalatı, sondaj makinesi ve ekipmanları imalatı, damla sulama sistemleri, jeofizik-hidrojeolojik etüt ve soğuk hava depo tesisi hizmetleriyle devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak kuruluşundan bugüne kadar gerek kalite, gerekse kapasite açısından en yüksek seviyelere ulaşmak için çalışmalarımıza her geçen gün teknolojik yeniliklerle siz müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktayız.
Dalgıç Pompa İmalatı
Sondaj Kuyu Açımı
Mühendislik Hizmetleri
Dalgıç Pompa Satışı ve Servisi
Dalgıç Pompa Yedek Parça Satışı
Hidrojeolojik Etüt
Kuyu Temizleme İşlemi
Drenaj Uygulamaları
Damla Sulama Sistemi Uygulamaları
Önyüklemeli Su Sayaçları

DALGIÇ POMPA KULLANIM ALANLARI

Ev içi kullanımda

Otellerde

Endüstride

Tarım ve Sulama işlerinde

Hayvancılıkta

Tarımsal amaçlı damlama sulama sisteminde

Havuz ve su oyunlarında

MET-HAS DALGIÇ POMPA ÖZELLİKLERİ

Gövde çaplarına göre 5″, 6″, 7″, 8″ ve 10″ ölçülerinde 5 seri olmak üzere imal edilmektedir.

Gürültüsüz çalışır.

Kuyu yerinde etkilenmez.

Kuyuya montajı kolaydır.

Met-Has dalgıç pompa sahip olduğu basma yüksekliği kadar derinliğe indirilebilir.

Yıllık periyodik bakım ihtiyacı duymaz.

Kuyu kolon borularında özellik aramaz.

Dalgıç pompalarımız tamamı ile su içinde bulunduğunda açık hava şartlarına karşı koruma ihtiyacı gerektirmez.

Met-Has Dalgıç Pompa ekonomiktir, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Su ihtiyacında alternatif bir çözümdür.

Dalgıç Pompalarda ekonomik su temini “motopomp + pano + enerji kablosu” seçimi ile mümkündür.

MONTAJ & DEMONTAJ & TAMİR

Dalgıç pompa servisimiz olası arızalarda, en kısa zamanda problemlere çözüm bulacak teknik kadroya ve ekipmanlara sahiptir. Arıza giderildikten sonra dalgıç pompa montaj yapılmadan önce yeni arızalar oluşmaması için sisteminiz kontrol edilecek bu sayede pompanın daha uzun süre hizmet vermesi sağlanacaktır. Sondaj işleminde yapılacak iş öncesi ayrıntılar sizlere sunularak, daha sonra çıkacak problemler en aza indirilmiş olacaktır. Sondaj işlemi sırasında güçlü makine parkımız ve uzman ekibimizle en kısa sürede kuyunuz teslim edilecektir. Sonrasında kuyu teknik raporu, pompa seçimleri ve kuyu ile ilgili işlemler sırasında gerekli olacağı için kuyu haritası ( kuyu loğu) ve su analiziniz sunulacaktır. Sondaj kuyusunda yapılacak temizlikte kuyunuzla ilgili ön çalışma yapılacak ve mühendislerimizin karar vereceği derinlikte, uygun teçhiz ekipmanları ile temizliğe başlanacaktır, temizlik işlemi sırasında sürekli olarak alınacak su örnekleri ile kuyu tamamen temizleninceye kadar değişik derinliklerde basınç uygulanarak kum, şilt ve çamur temizlenecektir, son olarak kuyu temizlik işleminin tamamen başarılı olup, olmadığı gözlemlenir. Yapılan hizmetler öncesi mühendislerimiz, iş mahallini gözlemleyecek ve hazırlayacakları projeler ile sisteminizi çözümleyeceklerdir. Bu sayede; daha profesyonel çalışmamız için ortam hazırlanmış olacaktır. Kuyu montaj teçhiz malzemeleri, kuyu çökmesi, pompa düşmesi gibi büyük sorunlara sebebiyet vermemesi için kaliteli malzemeler ile daha önce hazırlanan projeye bağlı kalarak su, elektrik tesisatı döşenerek, iş sonlandırılacaktır. Sondaj ve montaj işleri yapan diğer firmalar için projelendirme hizmeti vermekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.